Partner

Tugevad partnerid rapsi sordiaretuses: Kolm tugevat sordiaretusettevõtet ühinesid 35 aastat tagasi, et asutada RAPOOL-RING Ltd.
Partner

Kurz gefasst


 


Rapsi edu päritolu Euroopas.

RAPOOLI nime taga on kolm keskmise suurusega, börsil mittenoteeritud sordiaretuse eraettevõtet.  Kolmekesi koos pakuvad oma kogemuste põhjal terviklahendust rapsi seemne uurimistöö, sordiaretuse, seemnekasvatuse, seemnetöötlemise, distributsiooni ja nõustamise vallas.

RAPOOLI edu on kasvanud tänu  raskele tööle, püsivusele ja  tulevikku suunatud lahenduste otsimisel ja kultiveerimisel.  Meie eduka töö teetähisteks on  head saagikuse, haiguskindluse ja seemne kvaliteedi näitajad erinevatel rapsisortidel toiduõli, biodiisli ja loomasööda tootmisel.

Teiste RAPOOLI tugevuste hulka kuulub kõrge teadmiste tase, kogenud meeskond ja ka töö , mida me teeme ühiskondlikult rapsikasvatamise edendamiseks.

Meie edu saladuseks on tippkvaliteediga seemned koos tõenduspõhiste heade  sordinäitajatega, ning meie lähedus klientidele ja kättesaadavus turul koos jätkuva sooviga teha pikaajalisi investeeringuid.

RAPOOLI ettevõtete koostöövõime, nende enda side põllumajanduse ja nende isiklik pühendumine on loonud midagi unikaalset: see on tugev sordiaretajate liit, kes on pälvinud põllumajandussektori usalduse.  Ja see on midagi sellist, mille ehitamist me kirglikult jätkame.

Teie usaldus on meile tunnustuseks  ja heakskiiduks, mida me hindame väga kõrgelt.

 

 Norddeutsche Pflanzenzucht Hans-Georg-Lembke KG 

www.npz.de
 

 

 

 

DSV - Deutsche Saatveredelung AG

 www.dsv-saaten.de

 

 

W. von Borries-Eckendorf GmbH & Co. KG